Anasayfa / Güzel Sözler / Sevgiliye iyi geceler kısa mesajları

Sevgiliye iyi geceler kısa mesajları

Sevgilime iyi geceler dilemek istiyorum ve güzel mesajlar arıyorum diyorsanız aradığınız iyi geceler mesajlarının en güzellerini sizler için derledik ve sayfamızda paylaşıyoruz.Çok beğeneceksiniz sevgilinize en güzel iyi geceler mesajları..

iyi-geceler-sevgilim

Sana öyle tutkun ve vurgunumki… Artık sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Hiç ayrılmadan beraber uyuyacağımız gecelerin yaklaşması için benim tek duamsın… İyi geceler hasretim…!

Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye… tatlı rüyalar Aşkım..!

Karanlıklar seni korkutmasın gözbebeğim, doğacak güneşimiz var bizim… İyi geceler tatlı rüyalar Aşkım…!

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkarın tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyorki bana yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi rüyalar..

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim herşeyim biricik aşkım…!

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyandaki aşkın ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular..

Sen, rahat rahat uykuya dalıp en güzel rüyalar içindeyken, seni düşünen bu mecnuna biraz insaf et. O güzel sesini duyurki ki bende uykuya dalabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Yıldızlar yanıp sönerken yattığı yerden gökyüzüne bakan sevdiğime, O yıldızlar banada şahitlik ediyor sensiz geçen ıssız geceme, sensizliğin verdiği ızdırabıma. Yarın günaydın demek için iyi geceler Aşkıma..!

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Koyucu Sözler

Bu yazımızda koyucu sözler, koyucu mesajlar, koyucu laflar ve koyucu cümleler yer almaktadır. Sen beni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.