Anasayfa / Güzel Sözler / Sevgiliye En Güzel Sözler

Sevgiliye En Güzel Sözler

Sevdiğiniz için en güzel sözleri yine sizin bulacağınıza hiç kuşku yok. Ama o sözleri söylemek için ilham alabileceğiniz aşk cümlelerine bir göz atmanızın da bir sakıncası yok…

SEVGİLİM Bir Gün Cehennemde Karsılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için. Sevgililer günün kutlu olsun. www.asksozlerimiz.com

SEVGİLİM Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin..? Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Sen bir pınarsın, içilen ama kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlığına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan.. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Hasretinle dağları deleceğim
SEVGİLİM Bu aşkla kendime geleceğim
SEVGİLİM Bir ömrüm daha olsa inan
SEVGİLİM Yine bir tek seni seveceğim

Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Adını kalbime aşkla süsledim,
SEVGİLİM Yıllar yılı bir tek seni düşledim,
SEVGİLİM Bilmem ki nasıl bir günah işledim,
SEVGİLİM Selamın geliyor sen gelmiyorsun…

Sevgililer günün kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden,
Yedi çeşit arı getirseler,
Yedi çeşit arı,
Yedi ayrı çiçeği dolaşsa,
Yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için? Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!.. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte bu en büyük gerçek… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun! Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer günün kutlu olsun. www.asksozlerimiz.com

SEVGİLİM Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Seni acılarımın içinde canım gibi saklıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi.. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken. Sevgililer günün kutlu olsun. www.asksozlerimiz.com

SEVGİLİM Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır… Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir. Sevgililer günün kutlu olsun.

SEVGİLİM Yarı dalgalı olmamalı deniz, Ya tam durulmalı, ya da tam kudurmalı. Yarı ümit vermemeli sevgiliye, Ya tam sevmeli, ya da çekip gitmeli. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Koyucu Sözler

Bu yazımızda koyucu sözler, koyucu mesajlar, koyucu laflar ve koyucu cümleler yer almaktadır. Sen beni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.