Anasayfa / Özel Günler / Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun Sözleri

Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun Sözleri

Tüm Dünya Müslümanlarının sıkıntılı olduğu şu dönemde Bu Regaib Kandilinde yapacağınız dualar Mısırdaki,Suriyedeki,Filistindeki Müslüman kardeşlerimize Bol Bol dua edeim

Üç aylarınız ve (Regaib kandiliniz Mübarek olsun).Allaha emanet olunuz.

Regaib anlam olarak bolluk, bereket, faziletdir.Bu gece Allahın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Kandiliniz Mübarek olsun.

Rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece Üçayların ilk kandili Regaib gecesi.Bol bol Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun.

Dillerimiz Duaya,Ellerimiz Semaya, gönüllerimizin Mevlaya yöneldiği Mübarek Regaib kandilinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı Regaib gecesinde dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle hayırlı kandiller.

Allah’ın rahmeti ve bereketi sizinle olsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Mübarek Regaib kandilinizi kutlar, herşeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni ederim. Berat Kandiliniz mübarek olsun!

Bu özel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun..

Dualarınız kabul, Ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun.

Allah”ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, Tüm Müslümanları an bu gece. Regaib Regaib Kandiliniz mübarek olsun..

Regaib gecesi Müslümanlar için tövbe etmenin, affın ve manevi arınmanın habercisi olan mağfiret mevsimi Üç aylara girdiğimiz mücdeleyen Regaib kandilidir. Hayırlı Kandiller

Regaib Gecesi yalvarış ve yakarışların Yüce Mevla’ya sunulduğu ve O’nun rahmetinden af istenildiği umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz Mübarek Olsun

Bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaib regaib kandiliniz mübarek olsun..

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Cumhuriyet Bayramı Sözleri ve Mesajları

Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Türk ulusunun yaratılışına en uygun olan yönetim cumhuriyettir. Cumhuriyet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.