Anasayfa / Aşk Sözleri / Kısa Aldatma Sözleri

Kısa Aldatma Sözleri

Aldatma Sözleri, Aldatma Sözleri Yeni, Aldatma Sözleri Kısa, Aldatma Sözleri Hazır, Aldatma Sözleri Facebook, Aldatma Sözleri Twitter, Aldatma Sözleri 2013, En iyi Aldatma Sözleri, En Güzel Aldatma Sözleri;

aldatma-sozleri

Sana olan aşkımı gözyaşlarımla sularken, beni bir yalan hayat uğruna bırakıp gitmene dayanamaz bu yüreğim..

Sen yalanlar peşinde koşarken gerçekleri göremeyecek kadar körsün, benim sevgim gibisini bulamayacaksın yalan gülüşlerinde..

Ölüm gibi sessiz geldi ihanetinin haberi, gözyaşlarım isyan ediyor sana ve yalan sevgine, şimdi al git bana bıraktığın umutlarıda..

Gözlerim senden başkasını görmezken, senin gözün benden başka herkezi görecek kadar genişmiş, gözlerin gibi miğdeninde geniş olması normal hoşcakal..

Benim hayata bağlandığım tek yaşama sebebimdin, şimdi bakıyorumda sende bu hayat gibi yalanmışsın!

Sen yalanlarınla mutlu ol gerekirse ben geçeklerin içinde ağlamasınıda öğrenirim, nasıl olsa hergözyaşı birgün mutlaka yerini gülüşlere bırakır, ama senin gibi yalanlar herzaman sahte olanları yaşar şuan gibi..

Senin gibi yalan gülücükler atacağıma, kendim gibi gerçek olan gözyaşlarımla avutmasınıda bilirim kendimi…

ben yalanı bir gün seninle yaşarım, gerçeği bir ömür boyu yaşarım, ben senin adını bir gün anarım, gerçek olan insanın adını bir ömür boyu dilime dolarım..

Sana baktığımda hayat sen sanmışım benim için, ama şuan baktığımda anlıyorumki sen ihanetin yüzüymüşsün, senin ihanetinin eseridir gözyaşlarım..

Sensizliğe kürek sallıyorum, sensiz bir hayata usulca gidiyorum, ihanetinle mutlu olman dileğiyle, hayatından çıkıp gidiyorum mutlu ol yalanlarınla..

Seni ölümüne severken bu ihanet niye? Gözlerim sendne başkasını görmezken, aramıza giren yalanlar niye? bunun adı aldatmak ise mutlu ol yalanlarınla elveda..

Seni deli gibi seviyordu bu çocuksu yüreğim seni ilahım olarak yazmışken kalbime, şimdi ihanetinin bedelini anlatıyorum kalbime, ve kalbim adını andııkça gözyaşlarıma yazıyor acısını!

O gözlerinle bağlanırdım yeniden hayata gülüşlerin vardı beni saran hayata, sen konuşunca huzur bulurdum kendi dünyamda, şimdi ihanetinle sessizliğin içinde ağlıyorum acılarla..

Kendimden önce sendin benim için yaşamak, senin adınla yaşamak bile yeterken baha bu ihanetin beni yaşamaktan aldı, artık bir ölü gibiyim sayende yaşamaktan uzaklaştım..

benim dünyam sendin, seninle nefes alırdım bu hayatta! gülebiliyorsam sebebi sendin, şimdi gözyaşlarımın tek sebebidir ihanetin!!!

Hep sevenmi aldatılır? yoksa sevilenmi hep aldatır? hep seven mi ağlar? yoksa sevilen hep sevinemi ağlatır? Bunun adı ihanetmidir? yoksa ihanet sevilenin gerçeğimidir?

Seni deli gibi severken ihanetinle bitirdin içimdekileri, sen benim için yalan hayattan daha yalan oldun! sana yalanlarınla mutluluklar, elveda yalancı sevgili elveda ihanetlerine..

ben ihaneti hak edecek kadar yalancı değilim! o yüzden hayatındna çıkıyorum ve sana yalanlarınla mutluluklar diliyorum, ben gerçek aşklarda senin yalanlarını unutmasınıda bilirim elveda yalancı elveda sana..

Senin adın ihanet olmuş, gözlerime bakarken yalan söylemekmiş sevgin, sevgini söylerken yalanlarınla mutlu olmakmış bana verdiğin değerin…

Aldatılmak kadar kötü ne olabilir bu dünyada? Gerçeklerin güzelliklerinden tat alırken yalanların ve ihanetin içine düşmek kadar kötü ne olabilir yaşanan hayatta? Senin ihanetinle kendimi hayatta bir adım daha uzaklaştırıyorum bana yaşattığın ihanetinle mutluluktan uzaklaştım teşekkürler yalancı sevgilim..

Aldattın beni Aldattın Sana Kurduğum hayalleri Aldatıldım Huzuru Bulduğumu Sandığımda yanıldım Hayatımda Seni tanıyınca…

Biticekti Neden Başladık, Sevmeyecektin Neden Ümit Verdin, Ümit verdin neden Aldattın Sahte Sevgili…

Seni Sevdiğim Gibi Seninde Beni Sevmeni isterdim Sana Söylediğim Sözler Gibi Seninde Bana gerçek Olmanı isterdim Sana Bağlı Olduğum Gibi Seninde Bana Bağlı Kalmanı isterdim Aldatmadan!!!

içimde nefretin gizli, gözlerimde aldattığın günü yaşıyorum her gözümü açtığımda seni bukadar delice severken neden aldattın beni neden kandırdın içimdeki sevgiyi..?

Seni tanımakla Kendimi kandırmışım, Sana İnanmakla Kendimi Yakmışım, Senin peşinden Gelmekle Aslında Sonumu Çizmişim, yazıklar olsun Sana..

isterdim ki benim gibi samimi ol isterdim ki beni örnek al benim sevdigim gibi sende beni sev, ama sen benim sen gibi olmamı istedin kusura bakma ben senin gibi şerefsiz olamam! kimseyi aldatamam…

Sen Hayatımda Tanıdığım Gerçekler içinde Çırpınan Bir Yalansın, Sen hayatın içinde Kendini gerçek gibi Göstermeye Çalışan fakat Hayatı yalan Olan Birisin..

yalanmış yalan, sana harcadığım zamanda senin gibi yalanmış, sana inandığım günler bir rüyaymış, gelip geçtin hayatımdan güle güle sana aldatan..

Bir Gül Gibi Seni Koklayarak yaşardım Hayatı, resimlerine Bakarak Dindirirdim Hasretin Acısını, Ya Şimdi ? İhanetini Yaşıyorum kendimle Savaşıyorum yalancı Sevgilim…

Tükenmez Sandım Sana Olan Sevgim, Bitmez Sandım Sana Olan Nefesim, Hep benimsin Sandım, ihanetini öğrenince Sende yalanmışsın Anladım…

Gökkuşağı Gibiydim Seninle, Her Anımızda başka Bir Renkle Bakardık hayata, Şimdi İhanetinle yalan Oldu bana Verdiğin Sahte Dünya…

Senin için Kök Salmış Umutlarımı Kopardın içimden, Acımadan Götürdün ihanetinle, Yalanmışsın Dolanmışsın Artık Banane!!!

Veda Ederken Son kez Gözlerine Bakmamak için kapadım Gözlerimi, Karşında Dahi ihanetin geldi Önüme, İhanetinin Acısı Aklımda Bir iz, Kalbimde Yara Olarak kalıcak..

Kim Bilebilirdiki Bu Aşkın Sonuda Hüsran Olucaktı, kim derdiki Ellerimiz Bir gün Ayrılacaktı, Kim Derdiki bana ihanet Edip Bitiricektin Kimizi…

Ağlıyorsam Sebebi var, içiyorsam nedeni var, hala Seviyorsam Cesaretim var fakat Aldattın beni Dön Geri Diyemem Diyemem Sevgilim…

Uzaklardasın Artık Sende yalanların gibi Gittin Hayatımdan Sende yalan Oldun Bitin hayatımda…

Her Dinlediğim şarkıda Gözlerimden Akar yaşlar her Şarkıda Adın gelir Aklıma ve Her Şarkının Sonunda ihanetini Hatırlarım Seni Unutmaya Çalışırım…

Beni Aldatarak Nasıl Bir Kişiliğin Olduğunu Açıkca Gösterdiğin için Sana Teşekkür Ediyorum, Bir insan Kendini bu kadar Güzel Anlatamazdı Şerefsiz.

Unutmak istesemde unutmaıyorum Aklımdan Söküp Atamıyorum ihanrtin vurdu beni yaşamak istemiyorum..

Sensiz Yaşamak mı? Ölüm Gibi Gelirdi bana. Sensiz Olmamık Nefes Alamazdım O Anda! Ya Şimdi ? Aldattın Beni hayatmdan Sildim Seni yalancı Sevgili..

En Güzel Sevgiyi Yaşadığımı Sanırken Seninle Sende Aldatılanların Sınıfına Soktun beni Teşekkür Ederim…

Sevmeyeceğim Derken Çıktın karşıma, Kandırdın beni Çektin Kendi Dünyana, Yalanlar içinde Mutlu Oldum Sandım Yanında, Sende Aldattın beni Yaktın Canımı yaktın hayatımı!!!

Unutmaki Her Aldatanın Mutlaka Bir Aldatanı Olur, Sen Beni Aldattın Ama Aslında Sen Kendini Aldattın Boşuna Sevinme…

Üzülsem Ne Fayda ? Sevinsem Ne Fayda ? Sende Yalan oldun Sonunda, Sende Aldatıp Gidenlerden Oldun Bu Dünyada, Seninde Canın yanar Bir Gün Bunu Unutma..

herşey bitti, Güzel Olan Ne Varsa Aldın Götürdün benden, Sana Ait olan ne varsa Yandı Bir Anda, Aldattın ya beni Şimdi Yalnızım Şimdi Ağlamaklıyım odamda..

ben O Cennet Gözlerinde Sahte Mutluluğu yakalamışım Seni Cennetim Sanırken Aslında Cehennemin içinde Kendimi kandırmışım…

Seninde Hesap vericeğin Biri Çıkar Elbet Sende benim Gibi Gözyaşlarınla Beklersin Elbet Sende, Sende Benim Çektiklerimi çekersin Elbet Elbet…

Senin Bir Sözün yeterdi Bana, Bir Gülüşün Alırdı Beni Başka Dünyalara, Seninle Yaşamayı Severken Bu Dünyada, Aldattın Beni Doğruyu Bulduğumu Sandığım Anda.

Aldatanların Dünyasında Aldatılanı Oynamak Çok Zordur…

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Koyucu Sözler

Bu yazımızda koyucu sözler, koyucu mesajlar, koyucu laflar ve koyucu cümleler yer almaktadır. Sen beni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.