Bizi Facebook'ta Beğenir misiniz? :)
Anasayfa > Güzel MesajlarGüzel Sözler > Elveda Mesajları 2016

Elveda Mesajları 2016


--------Sponsor Bağlantılar--------AYRILIK SÖZLERİ

İkili ilişkilerin ne denli büyük zorluklar atlattığını her yetişkin bilir. Bu durumlarda insanlar içlerinden geçeni net bir biçimde ortaya koyamaz. Ayrılık Sözleri vasıtası ile içinizden geçen sözleri net bir biçimde ortaya koyabilir ve ruhunuzun derinliklerinde yaşadığınız acıları çok daha kolay bir biçimde ifade edebilirsiniz.Anlamlı Ayrılık Sözleri ile geçmişinizde bıraktığınız sevgilinize küçük bir gönderme dahi yapabilirsiniz.  Ayrılık Sözleri Damar sözler olarak bir alt gruba da ayrılmaktadır. Bu grup içerisinde daha sert sözlerin olduğunu belirtmek gerekmektedir. Duygusal Ayrılık Sözleri ile sosyal medya araçlarında kendinizi hoş bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Elveda-Mesajları

Düş Gibi Başladı Mutluluklar Yaşandı Şimdi Terk Ediyorum Yalan Dünyayı Bana Yaşattığın Yalan Mutlulukları Bırakıyorum Sana Elveda

Ağlıyorsundur Belki Sormam Sebebini Gülüyorsundur Belki Hatırlamazsın Güzel Günleri, Elveda Diyen Unutur Gider Günleri Ağlayan İse Elvedayla Kalır Başbaşa Anlatır Derdini, Sen Bana Elveda Dedin Gül Hayata Şimdi Ağlayacaksın Sonunda!

Ay Gibi Parlak Bir Gecenin Ölüme Götürçek Kadar Sihirli Bir Şarkısısın, Seni Ben Dilde Değil Yürekte Sevdim Senin İçin Ben Ölüme Not Bıraktım Anla Beni Ne Olur Notum Sadece Sana Elveda.

Ay Ve Yıldız Birbirine Kuşsede Benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar Güneş Dünya İstesede İstemesede, İşte Benimde Kalbim Hep Yanında Olcak Sen İstesende İstemesende Elveda Desen Bile Seninleyim Bunu Unutma! 

Ayrılık Şarkıları Çalıyor Etrafımda Sanki Gördüğüm Herşey Ayrıldığımızın Resmi Nereye Baksam Kopmuş Bir Hayat Nereye Baksam Ağlayan Gözler Nereye Baksam Elvedalar Yalnızların Dünyasında Bir Yalnızım.

Başkalarına Kendinden Fazla Değer Verme. Ya Onu Kaybedersin, Ya Da Kendini Mahvedersin.

Belim Büküyor Böyle Ayrılık. Verdiğin Acılar Hasret Tanıdık. Görmedim Ki Bir Gün Senden Yakınlık. Dönmesende Geri Farketmez Artık.

Ben Seni Ağlayan Kalbimle Sevmişken Sana Herzaman Ağlasada Yüreğim Gözlerim Gülmüşken Sen Acımadan Elveda Dedin Bana Ben Bunu Hak Etmedim Ama Sanada Elveda. 

Bir Çocuk Gülüşünde, Rüzgarın En Çapkın Öpüşünde, Yağmurun Her Saçına Düşüşünde Beni Hatırla. Dünya Bir Efsane Hayat Bir Dram Yaşam Bir Hüzün Sevmek Bir Hata.

Eğer Beni Bu Sokakta, Bu Mahallede, Bu Şehirde Bulamazsan, Sevgilim Bilki Ben, Gözlerinin Daldığı Yerdeyim. Eğer Hayattan Bıkıp Ölüme Doğru Sesizce Yürümek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensizliğin Ölüm Olduğunu Göstereyim. 

Eğer Beni Bu Sokakta, Bu Mahallede, Bu Şehirde Bulamazsan, Sevgilim Bilki Ben, Gözlerinin Daldığı Yerdeyim.

--------Sponsor Bağlantılar--------

Eğer Hayattan Bıkıp Ölüme Doğru Sesizce Yürümek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensizliğin Ölüm Olduğunu Göstereyim.

Elveda Diyorum Sana Bakma Yüzüme Ağlayan Duygularınla Yaşanmamış Say Sevmemiş Say Beni Bırakıyorum Hayatı Sana Dönem Birdaha Bana Elveda Son Sözüm Sana!

Elveda Sevgilim Elveda Sana Göçüp Gidiyorum Hayatından Bıraktım Güzel Yaşanmamış Anıları Sana Gidiyorum Boş Bir Karanlığa. Ezdin Kalbimi Tek Lafınla Elveda Oldu Bu Aşkın Sonuda.

Fikrinden Geceler Yatabilmirem Bu Fikri Başımdan Atabilmirem Neyleyimki Sene Çata Bilmirem Ayrılık Ayrılık Ayrılık.

Gittiğinde Anılarım Gelicek Aklına Ağlayacaksın Belki Pişman Olucaksın Belki Olmayacaksın Ama Anılardan Kurtulamicaksın Şimdi Sana Elveda Dönme Birdaha Bana!

Hep Kalanlara Gidenleri Kattım! Bir Gün Yerine Geçemediler.

O Kalanlara Gidenleri Kattım Yine Bir Tane Sen Edemediler. Zor Geldi Ayrılık Alışamadım.

Keşke Yanlızlığım Kadar Yanımda Olsaydın! Keşke Yanlızlığımla Paylaştığımı Seninle Paylaşsaydım! Keşke Senin Adın Yanlızlık Olsaydı Ve Ben Hep Yanlız Kalsaydım!!!

Ne Yapsan Boşuna Artık Olmuyor Seninle Ne Olur Beni Anla Yaşanan Güzel Günlerin Hatrina Şansını Fazla Zorlama Elveda.

Nezaman Sağır Bir Ressam Kırıştal Bir Zemin Üzerine Düşen Gülün Çıkardığı Sesin Resmini Yaparsa İşte O Zaman Ben Senden Vazgeçerim.

Ölümü Tattırmak İstiyorsan Bana Elveda Demen Yeter Sensizlik Zaten Ölüm Olacak Son Lafın Elveda Olucaksa Bakma Arkana Ve Çek Git!

Sadece Hayatın Acı Bir Piyonuyum, Dert Keder Hüzünler Bende Saklı, Seni Bulmuşken Mutluluğu Yakalamışken Şimdi Ellerimiz Ayrı Elveda Zamanı.

Sana Sözler Yazdım Sana Anlattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece Elvedalara Aldandın Şimdi Kendinide Kanıtladın İnsafsız Sanada Elveda. !!!

Sana Sözlerim Sana Elveda Deme Bana Seni Sevdim Bu Dünyada Ne Olur Bırakma Elveda Deme Bana.

Seni Bırakıyorum Bir Elveda Bile Diyemeden, Seni Seviyorum, Seni Bile Göremeden.

Severken Ayrıldı Ellerimiz Ağlayarak Kustu Gözlerimiz Hayata, Şimdi Nedensiz Çıkmazlardayız Sebepsiz Elvedalar Yaşıyoruz Hayatımızda.

Sevme Beni, Hatırla. Özleme Beni Ama Unutma. Silinir Diyorlar En Acı İzler, Bitermiş Kışlarım Gelirmiş Yazlar, Bilmezler Şu Gönlüm Derinden Sizler, Unutursun Diye Söylemek Kolay.

Kaynak : http://www.asksozlerimiz.com/elveda-mesajlari.html

 

Şimdi Gök Yüzü Karablik Güneş Yok Sanki Yüzümde Ne Bir Sıcaklık Nede Kalbimde Bir Heycan Var, Artık Günlerim Karanlık Hayatım Kalbim Gibi Soğuk Elveda Sözlerini Dinlemek İstemiyorum Seni Seviyorum.

Sonu Gelmeyen Bir Gecenin İçindeyim, Sabahlar Doğmuyor Günlerime Yalnızlık Bastırıyor Yüreğime, Acı Çekiyorum Sözlerini Anımsayıp Kusuyorum Hayata Elvedaların Geliyor Aklıma Tutamıyorum Kendimi Haykırıyorum Dünyaya.

Tutulmuşum Bir Esmerin Yakıcı Gözlerine Neden Sonra Anladım Bütün Bunlar Hep Hayalmış Taş Bastırdım Göğsüme Bir Sevgili Yerine. Umuda Kurşun Sıksada Ölüm, Unutma Umuda Kurşun İşlemez.

Unutmak Zor Anlatmaksa İmkansız Çünkü Sen Unuttukça Hatırlanan Vede Anlattıkça Bitmeyensin. Bitanem.

Seni Seviyorum. Uzun Ömrümüz Varken Bu Hayatta Yaşamayı Haram Kıldın Bana Dualarım Yinede Hep Yanında Olsun Bu Son Elveda.

Yarınsız Bir Sözüm Gesecek İçin Değersiz Bir İnsanım Anladım Bunu, Senin İçin Sadece Biriymişim Senin İçin Ayrı Bir Dünyaymışım Anladım Bunu Elveda.

Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkaları gibi uyandırıyor, o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni.

Seni Bulmuşken Gidiyorum Şimdi Seni Sevmişken Kaçıyorum Şimdi Senin için Bırakıyorum bu Saçma Sapan hayatı Elveda SevgiLim Elveda Sana.

Sana Sözler Yazdım Sana Anlattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece Elvedalara Aldandın Şimdi Kendinide Kanıtladın insafsız Sanada Elveda

Yokluğuna Alışmak Zor Olsada Avutucam kalbimi Oda Anlıcak Sonunda Gerçekleri Saklıyorum Kendimden Biliyorum Haklıyım, Sen gittin terk Etmeden Sadece Elvedayla Bıraktın Anılarımızı Çok Erken.

Ezdin Kalbimi tek Lafınla Elveda Oldu Bu Aşkın Sonuda

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki Hatırlamazsın Güzel günleri, Elveda Diyen Unutur gider günleri ağLayan ise elvedayla Kalır Başbaşa Anlatır Derdini, Sen Bana Elveda Dedin Gül Hayata Şimdi Ağlayacaksın Sonunda!

Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

Gittiğinde Anılarım gelicek Aklına Ağlayacaksın Belki Pişman Olucaksın belki Olmayacaksın Ama Anılardan Kurtulamıcaksın Şimdi Saan Elveda Dönme Birdaha bana!

öLümü tattırmak istiyorsan bana Elveda Demen yeter Sensizlik Zaten öLüm Olacak Son Lafın Elveda Olucaksa Bakma Arkana De Ve Çek git!

Ay gibi parlak bir gecenin öLüme götürcek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben öLüme Not bıraktım anla Beni Ne olur Notum Sadece Sana Elveda.

Ne Yapsan Boşuna Artık Olmuyor Seninle Ne olur Beni Anla Yaşanan Güzel günlerin hatrına Şansını fazla Zorlama Elveda http://www.asksozlerimiz.com/elveda-mesajlari.html

Elveda Diyorum Sana Bakma Yüzüme Ağlayan Duygularınla yaşanmamış Say Sevmemiş Say beni Bırakıyorum Hayatı Sana Dönem Birdaha Bana Elveda Son Sözüm Sana!

Ay ve Yıldız Birbirine Küssede benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar güneş Dünya iStesede iStemesede, iŞte Benimde Kalbim Hep Yanında Olcak Sen iStesende iStemesende Elveda Desen bile Seninleyim Bunu unutma

Sana Sözler Yazdım Sana Anlattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece Elvedalara Aldandın Şimdi Kendinide Kanıtladın insafsız Sanada Elveda.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki Hatırlamazsın Güzel günleri, Elveda Diyen Unutur gider günleri ağLayan ise elvedayla Kalır Başbaşa Anlatır Derdini, Sen Bana Elveda Dedin Gül Hayata Şimdi Ağlayacaksın Sonunda!

Eğer aşk nasıI biteceği biIinmeyen yarım yamaIak bir cümIeyse hayatında; Uzatmaya gerek yok, noktayı koyup bitirmeIi!

Biraz dertli biraz kederliyim aslında dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde

YokIadım yüreğimin cepIerini ve sana söyIeyecek tek sözüm kaImış; Vazgeçtim

Söz sevgiIi bu son bahar akşamının ayazında donarak unutacağım ismini. Hadi şimdi kaIdır kadehini. Varsa şerefine yoksa gidişine içeIim.

Askından hatıra ne varsa bende ısmınle beraber gomdum mazıye artık hayat bana zor olsa bıle bundan sonra artık nefretımsın sen…

İnandığım her eIin bir veda kokusu varmış

Yalnızlıgıma caredır senın sevgın senı herseyden cok sevdım hayallerımı senınle besledım yınede benı bırakıp ellere gıttın sevgı dolu kalbımı harabeye cevırdın.

Bana ait oIan ve oImayan, Bütün soruIarı ve cevapIarı ardımda bırakarak gidiyorum. Bi deIikanIıdan az kuIIanıImış bir sevda bırakıyorum sana yoIun açık oIsun.

Yıldızlar hatırlattı gozlerını… ama ınan hıcbır zaman gozlerın kadar guzel bakmadılar… ruzgarlar getırdı saclarının kokusunu… ama ınan sacların gıbı hıc kokmadılar…

Gozum, kulagım, kalbım, aklım hep sende, senden ayrılamam ıstesemde ıstemesemde… hayalın her an gonlumde, gozlerımde, senı sevıyorum ıstesen de ıstemesen de…

Sana uyanmak üzere kapatırken gözIerimi, sensiz bir sabaha daha merhaba dedi yüreğim. Ki ben yokIuğunda ser sefiI!

İncitmemek diIin susması, incinmemek kaIbin susmasıdır. KuraI bu! En çok seven, hep en önce terk ediIir. Unutma; VedaIar acıtsa da, bazen gitmek gerekir!

Ben aglarken bana bakıp aglama ben huzunlenırken bana bakıp huzunlenme cunku bende sen olurken olmıcem: bu dunyaya nasıl kazık cakılırmıs herkese gosterecem…

Karnını doyurduktan sonra, cüzdanımı evde unuttum demek gibi bir şeydi eIvedan. Tüm hesap bana kaIdı!

Hayatta hıc kımsenın bılmedıgı engın denızlerde, yunuslar gıbı yuzmektır senı sevmek umıtlerım vardı tesbıh mısalı sen gıderken dagılıverdıler bırden…

Seni körü körüne sevdiğimden beIki de gidişinde hiçbir kusurIu hareket göremedim.

Tamir etmeye kalkma Kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olucaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Git demek koIay ama gittikten sonra üzüIeceksin. Eğer git diyebiIecek kadar güçIüysen, hoşçakaI deyip susmasını da biIeceksin.

Çok sevdiğiniz insan bir gün sizi terk edecek. Buna herkes ayrıIık diyecek, siz öIüm…

YokIuğuna alışmak zor olsada avutucam kaıbimi oda anııcak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biıiyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.

Ve ben çok zaman sonra anIadım senin biIe gidebiIeceğini.

KaImadı gücüm gidiyorum üzüIme ne oIur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaIdırcak kadar kaIbim kaIdı nede hayata katIanacak kadar sabrım kaIdı eIveda demekden başka seçeneğim yok! şunu unutma adın kaIbimde gözIerin hep gözümde oIcak eIveda.

Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!

Gittiğinde anılarım gelicek aklına ağlayacaksın belki pişman oıucaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamıcaksın şimdi saan elveda dönme birdaha bana!

 • Bunca yılın ardından kırık bir kalple seni hala çok severek senden sonsuza kadar ayrılmayı seçiyorum. Elveda…
 • Uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana, dualarım yine de hep yanında olsun bu son elveda.
 • Gönül gamlar içinde olsa da bazen severken de söylenmeli elveda. Seni unutamayacağımı bilsem de artık senden vazgeçiyorum, hoşça kal biriciğim.
 • Bulutlarda karmakarışık bugün baktım da gökyüzünde güneşi küstürmüşler belli damlalar buz kesmiş duygularımda karmakarışık sevdalar gibi üşüyorum üşüyorum sana ederken veda.
 • Ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm her şey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.
 • Eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.
 • Zaman değil geçen ömürmüş anlamadık, tükendik bizde yıllar gibi yaralandık, bana bıraktığın yüzümdeki bu çizgiler alıp götürdüğün ömrümün baharları, suçumuz neydi bizim feryadım Tanrı’ya sana son sözüm gülüm elveda.
 • Düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.
 • Bu sana son sözüm olur inan yüreğimi alır çeker giderim, sensiz geçen kara gecelerin acısını içimde hapsederim yüreğime almıştım seni düşlerime sarmıştım seni sen istesen de unutamazsın beni elveda.
 • Gittin de ne oldu hadi söyle… Yanımdaki özlemdin daha mı çok özlendin. Sensizlik koyar ama bensizlik sonun olacak. Benden sana elveda.
 • Seni bulmuşken gidiyorum şimdi seni sevmişken kaçıyorum şimdi senin için bırakıyorum bu saçma sapan hayatı elveda sevgilim elveda sana.
 • Ölümü tattırmak istiyorsan bana elveda demen yeter sensizlik zaten ölüm olacak son lafın elveda olacaksa bakma arkana de ve çek git!
 • Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.
 • Bir birimize söz vermiştik, bütün ömür boyu ayrılmayacaktık, yeminler etmiştik, asla ayrılmayacaktık, ama ne oldu bir kış günü, yıldızların bakışlarında, ayrılığımızı söyledik. Elveda aşkım.
 • Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa lokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir. Sana ömür boyu mutluluklar dilerim elveda…
 • Acının umutları yok ettiği anda, umutları yeşertecek bir sevgiye ihtiyaç duyarsan ben hep o bildiğin adresteyim. Ama şimdilik elveda aşkım…
 • Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… Elveda sana…
 • Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.
 • Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni. Elveda sana…
 • Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler.
 • Ben ne aşklar yaşadım www.oguzelsozler.com ne vedalar ettim, ne kızgın çöllerinde yürüdüm aşkın, senin kor dudakların vız gelir güzelim…
 • Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım!
 • Yokluğuna alışmak zor olsa da avutacağım kalbimi oda anlayacak sonunda gerçekleri saklıyorum kendimden biliyorum haklıyım, sen gittin terk etmeden sadece elvedayla bıraktın anılarımızı çok erken.
 • Ezdin kalbimi tek lafınla elveda oldu bu aşkın sonuda…
 • Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!
 • Yarınsız bir sözüm gelecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.
 • Ve ne zaman uyumaya çalışsam, dışarıdaki çocukların kahkahaları gibi uyandırıyor, o sessizce söyleyip gittiğin elveda. Uykularımı da alıp götürdün ya, ölsem unutmam seni.
 • Sana sözler yazdım sana anlattım hayatı sen hep başka dünyadaydın sadece elvedalara aldandın şimdi kendini de kanıtladın insafsız sana da elveda.
 • Gittiğinde  anılarım gelecek aklına ağlayacaksın belki pişman olacaksın belki olmayacaksın ama anılardan kurtulamayacaksın şimdi sana elveda dönme bir daha bana!
 • Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi dürüstlük verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin…
 • Artık günlerim günlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime ağladım ağladım çocuklar gibi ağladım…
 • Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.
 • Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki hatırlamazsın güzel günleri, elveda diyen unutur gider günleri ağlayan ise elvedayla kalır başbaşa anlatır derdini, sen bana elveda dedin gül hayata şimdi ağlayacaksın sonunda!
 • Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; kopardılar, bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; soldurdular, şimdi yine bir çiçeğim var, adını ızdırap koydum; bıraktı bir küçük elvedayla.
 • Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz. Her şeyi unutur da şu gönlüm bir seni unutamaz. Ama keder yüklü olsam da sana sonsuza kadar elveda.
 • Ağlayışım terk edip gidişine değil, ben; sensizken senden diye sensizliği de sevmiştim, sen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin. Elveda…
 • Elveda sözleri en güzel elveda mesajları.uzun ömrümüz varken bu hayatta yaşamayı haram kıldın bana dualarım yinede hep yanında olsun bu son elveda.ayrılık şarkıları çalıyor etrafımda sanki gördüğüm herşey ayrıldığımızın resmi nereye baksam kopmuş bir hayat nereye baksam ağlayan gözler nereye baksam elvedalar yalnızların dünyasında bir yalnızım.

  şimdi gök yuzu karablık güneş yok sanki yüzümde ne bir sıcaklık nede kalbimde bir heycan var, artık günlerim karanlık hayatım kalbim gibi Soğuk Elveda Sözlerini Dinlemek istemiyorum Seni Seviyorum.

  Acı Çeken Kalbime tek Sözün yeter öLüm Gibi Gidişime Elveda Dersen Giderim Gel Dersen herzaman peşindeyim.

  eksik kalan bir hayatın parçası olmuşum tamamlamak gelmiyor içimden sen yokken tamamlayamıyorum hayatımı eksik bir hayatı yaşıyorum elveda dediğin günden beri hep ağlıyorum hayatı yarım ve sensiz eksik yaşıyorum.

  Biraz Dertli biraz kederliyim Aslında Dert biraz değil bakma gururumdan diyorum bunları ben hep dertliyim hep kederliyim elveda dediğin günden beri hayata sinirliyim senin için nöbetteyim soğuk gecelerde.

 • uğruna ölecek kadar sevecek yüreğe sahibim ama seni tanımayacak kadarda gururlu bir karaktere sahibi ya sev beni insan gebi mertce yada elveda de çekerim giderim sessizce.Yüzüm Hayatın derdiyle çizilmiş her çizgide bir dert var her çizgide aslında sen varsın yanlış zamanların çizgilerini atmışsın yüzüme elveda dediğin zamanların dertleri bunlar.Kalmadı Gücüm Gidiyorum üzülme ne olur seni yine seviyorum ama ne aşkı kaldırcak kadar kalbim kaldı nede hayata katlanacak kadar sabrım kaldı elveda demekden başka seçeneğim yok! şunu unutma adın kalbimde gözlerin hep gözümde olcak elveda.

  Sana Bir Şiir Olmak isterdim sana yeniden Başlangıç oLmak isterdim, ben aslında sana olan bütün güzellikler olmak isterdim aam bir elveda olmak istemezdim

  Ay gibi parlak bir gecenin öLüme götürcek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben öLüme Not bıraktım anla Beni Ne olur Notum Sadece Sana Elveda.

  öLümü tattırmak istiyorsan bana Elveda Demen yeter Sensizlik Zaten öLüm Olacak Son Lafın Elveda Olucaksa Bakma Arkana De Ve Çek git!

  Gittiğinde Anılarım gelicek Aklına Ağlayacaksın Belki Pişman Olucaksın belki Olmayacaksın Ama Anılardan Kurtulamıcaksın Şimdi Saan Elveda Dönme Birdaha bana!

  Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

  Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki Hatırlamazsın Güzel günleri, Elveda Diyen Unutur gider günleri ağLayan ise elvedayla Kalır Başbaşa Anlatır Derdini, Sen Bana Elveda Dedin Gül Hayata Şimdi Ağlayacaksın Sonunda!

  Sana Sözler Yazdım Sana Anlattım Hayatı Sen Hep Başka Dünyadaydın Sadece Elvedalara Aldandın Şimdi Kendinide Kanıtladın insafsız Sanada Elveda.

  Ay ve Yıldız Birbirine Küssede benim Kalbim Sana Asla Küsmeyecek Güneş Dünyaya Elveda Diyemez Bir Yerde Mutlaka Doğar güneş Dünya iStesede iStemesede, iŞte Benimde Kalbim Hep Yanında Olcak Sen iStesende iStemesende Elveda Desen bile Seninleyim Bunu unutma!

  Elveda Diyorum Sana Bakma Yüzüme Ağlayan Duygularınla yaşanmamış Say Sevmemiş Say beni Bırakıyorum Hayatı Sana Dönem Birdaha Bana Elveda Son Sözüm Sana!

  Ne Yapsan Boşuna Artık Olmuyor Seninle Ne olur Beni Anla Yaşanan Güzel günlerin hatrına Şansını fazla Zorlama Elveda

  Ay gibi parlak bir gecenin öLüme götürcek kadar sihirli bir şarkısısın, seni ben dilde değil yürekte sevdim senin için ben öLüme Not bıraktım anla Beni Ne olur Notum Sadece Sana Elveda.

  öLümü tattırmak istiyorsan bana Elveda Demen yeter Sensizlik Zaten öLüm Olacak Son Lafın Elveda Olucaksa Bakma Arkana De Ve Çek git!

  Gittiğinde Anılarım gelicek Aklına Ağlayacaksın Belki Pişman Olucaksın belki Olmayacaksın Ama Anılardan Kurtulamıcaksın Şimdi Saan Elveda Dönme Birdaha bana!

  Yarınsız bir sözüm geşecek için değersiz bir insanım anladım bunu, senin için sadece biriymişim senin için ayrı bir dünyaymışım anladım bunu elveda.

  Ağlıyorsundur belki sormam sebebini gülüyorsundur belki Hatırlamazsın Güzel günleri, Elveda Diyen Unutur gider günleri ağLayan ise elvedayla Kalır Başbaşa Anlatır Derdini, Sen Bana Elveda Dedin Gül Hayata Şimdi Ağlayacaksın Sonunda!

  Yokluğuna Alışmak Zor Olsada Avutucam kalbimi Oda Anlıcak Sonunda Gerçekleri Saklıyorum Kendimden Biliyorum Haklıyım, Sen gittin terk Etmeden Sadece Elvedayla Bıraktın Anılarımızı Çok Erken.

  Özlerim diye gidemiyordum senden ufak ayrılıklar gözyaşlarıma vurur sanıyordum sensizken, baktımki sensizlik mutlulukmuş benim için güle güle sana.

Elveda Mesajları, Elveda Mesajları Yeni, Elveda Mesajları Kısa, Elveda Mesajları Facebook, Elveda Mesajları Twitter, Elveda Mesajları 2016, En Güzel Elveda Mesajları, Yeni Elveda Mesajları;


--------Sponsor Bağlantılar--------Sizde Güzel Söz Eklemek İster misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Eklenen Sözler