Anasayfa / Güzel Sözler / Dokunaklı Sözler

Dokunaklı Sözler

Yuvasından fırlamış gözlerim korkutmasın seni. Seni görünce hayretten ne yapacağını şaşıran gözlerimin hali aşkımın ifadesi.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin, ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Sevmek seni seviyorum demek değil. Seni seviyorum derken titremektir.

ne zaman tutsam ellerini, gözlerimin önünden mevsimler geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir

Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek, ve hayatın tadı sabah kalktığımda, senin var olduğunu bilmek.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.

Aşka burun kıvırmayın o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için, her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Güzel sözler ve aşk sözleri sadece burada

Eğer öldüysen, şu anda yıldızlara uzanırsan, yıldızların ışıklarını topla. Taç şeklinde saçlarının arasında sonsuza dek parlasın.

Seni seviyorum diyebiliyorsam bu sende bütün insanlığı, bir anlamda bütün canlı olan her şeyi ve yine sende kendimi seviyorum demektir.

Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun, kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek.
Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demek ki sevilmişiz.

Eğer bir gün buluşacağımız yere gelemezsem. Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet, ölüm beni yakalamış demektir.

Karlı bir çam ormanında nefes almak bahtiyarlığına benzer seni sevmek.

Yüzünü alıyorum elime yaşam budur, bir gülün akşamı da budur seninle doğmak yeryüzüne her sabah ve silinmek seninle.

Sen yollara yürürsen, çiçekler de yürür, şaşarım gülüşünün ardından güneş doğmazsa, bir çocuk kapıları kırıp kırlara koşmazsa, sen ufuk çizgisinin düşüncesiyle özgür, gülüşü ışık olup ta yüzüme akan düş, sen uzak kıyıların adamı, sen benim yüreğimde açan gülsün.

Sevgilim yalan söylersem sana, kopsun ve mahrum kalsın dilim sana seni seviyorum deme bahtiyarlığından sevgilim, yalan yazarsam sana kurusun ve mahkum kalsın elim, okşayabilmek saadetinden seni sevgilim yalan söylerse sana gözlerim iki damla gözyaşı gibi avuçlarıma aksınlar ve göremesinler seni bir daha.

Bana geleceksen her şeyinle benim olarak gel. Bir emanet gibi geldikten sonra, yanımda olmanın ne anlamı kalır ki

seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seviyorum.

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum ya, iste o en büyük gerçek.

Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa özlenen beklemek güzel şeydir, gelecekse beklenen sevmek güzel şeydir, seviyorsa sevilen.

Benim sevgim, zaman ve uzaklıkla sınırlı değildir. Zamanı kaldırınca aynı andayız. Uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz. O zaman her an ve her yerde seninle birlikteyiz.

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm! Seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değersin gülüm

Kalbim seni unutacak kadar hainse, ellerim onu parçalayacak kadar asidir.

Sevdiğini özgür bırak, geri gelirse o senindir. Geri gelmezse, zaten hiç senin olmamıştır.

Heveslerim, avuntularım, hüzünlerim hepsi seninle güzelmiş, şimdiyse tek yaşayabildiğim sende sensizliği yaşamak.

Mecnun leylası için kendini dağlara vurmuş, bense dağlara vuracak bir ben bulamıyorum. Benliğim sensizliğinde yok olup gitmiş.

Bilseydim severken gideceğini sevmezdim bir ömür boyu varlığını da, yokluğunu da.
Demiştin ya hani beni taşıyamazsın, ağır gelirim, olmaz diye. Yok be gülüm inan sensizlik daha ağır.

Sevgi tohumlarının ekildiği o ilk bakışın vardı ya hani, beni benden aldığın, gözlerinde kilitlendiğim, ufka yelken açtığım o masumca bakan gözler, sonsuzluktan bir kapı açan, içinde yok olup gittiğim. Evet işte o gözler. En zoru da bu olsa gerek, o gözlerden mahrum bırakılmak.

Geceden ufka uzanan bir yol gibiydin. O yola her baş koyuşumda bir nefesin daha benimle soluduğunu bilmek. İşte tek zevkim buydu. Öyle olsun bir tanem, bilsem benden bunu da esirgeyeceğini duyumsamazdım beni benden alan o son nefesi.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye. Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye

seversem sonuna kadar severim silersem mahşere kadar silerim seveni baş tacı sevmeyeni yolcu sayarım simdi söyle itirazın var mı? Seni seviyorum

Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım.

Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!

ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN. ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!! ,

OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…

KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!

HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU

YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ

seviyorum your eyes, cünkü onlar very nice, bir kere look at me, ondan sonra forget me, kalbim tik tak for you, cunku i love you …

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin

Bir gün sevgilim sordu ask nedir diye… Biraz zaman istedim düsüneyim diye, ertesi gün gِordüm onu bir baskası ile, kulagına fısıldadm ask izdiraptir diye

Seversem sonuna kadar severim silersem mahsere kadar silerim seveni bastaci sevmeyeni yolcu sayarim simdi söyle itirazin varmi seni seviyorum

ßeni Görüp Kendini Sınama…Sadece Görebildiğin Kadarım…Hayat ßir Kumar ise Zarları ßen Atarım…

Yalnızlığım bir çığlıktı, hepiniz mi sağırdınız???

Sevme sevsinler sana önem versinler. Ağlama ağlatki kıymetini bilsinler…

Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..

Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…

Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…

Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.

Aşk yaşanır anlatılmaz.

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Koyucu Sözler

Bu yazımızda koyucu sözler, koyucu mesajlar, koyucu laflar ve koyucu cümleler yer almaktadır. Sen beni …

2 yorumlar

  1. hayata gözlerni yum ama kalbine giden gözyaşları için gözlerini yumma

  2. gerçekten sözlere bayıldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.