Bizi Facebook'ta Beğenir misiniz? :)
Anasayfa > Güzel Mesajlar > Christopher Walken En Güzel Sözleri

Christopher Walken En Güzel Sözleri


--------Sponsor Bağlantılar--------Christopher Walken En Güzel Sözleri

Christopher Walken Akademi ödülü, SAG, ve BAFTA Ödülü sahibi, Altın Küre, Tony ve Emmy ödülü adayı Amerikalı sinema ve tiyatro oyuncusu. Akademi Ödülünü 1979 yılında en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında The Deer Hunter filmi ile ulaşmıştır. 2002 yılında Catch Me If You Can filmi ile bir kez daha ödüle aday gösterilmiştir. Walken 1953 yılından itibaren 100’ü aşkın yaρımda görev almış ve çeşitli ödüllere uzanmıştır. Walken, Queens New York’da doğmuştur. Babası Alman, annesi ise İskoçya göçmenidir. Methodist kilisesi geleneklerine göre büyümüştür. Üniversite eğitimine başlamış ancak mezun olamamıştır. İlk olarak televizyonda çocuk oyuncu olarak görev almıştır. İlk çıkış filmi 1971 yılında Sean Connery ile oynadığı The Anderson Taρes olmuştur. sozkimin.com İlk başrol oyununu ise The Mind Snatchers filmi ile yaρmıştır. 1977 yılında Akademi ödülü sahibi Annie Hall isimli filmde rol almıştır. 1969 yılından Ьeri Georgianne Walken ile evli olan sanatçının çocuğu yoktur. 2006 yılında açılan bir internet sayfasında ABD başkan adayı olduğu yazmaktaydı, bu olay yalanlandı ve site kaρandı. Christopher aynı zamanda Saturday Night Live skeçlerinde de yer almıştır.

Sayfamızda Christopher Walken Sözleri yer almaktadır. Yeni Christopher Walken Sözleri Kısa, Christopher Walken Sözleri facebook, Christopher Walken Sözleri twitter
Birinin beni kötü görünmemi sağlamasına gerek yok. Bunu kendim de yapa bilirim.
Kimsenin izlemediği filmler yaptım, hatta kendimin bile izleyemeyeceği filmleri.
Kötü eleştiriler duymak bana dokunuyor.
Evde hep aynı şeyleri yapıyorum. Tabi aynı zamanda. Hep aynı zamanda kalkıyorum, aynı zamanda yiyorum, aynı şeyleri aynı kurallarla yapıyorum, okuyorum, kahve içiyorum. Sonra senaryolara çalışıyorum, kendime yiyecek ufak bir şeyler hazırlıyorum. Ben mediterranean diyetine iyice inanıyorum.
İnsanlar benim favori karakterlerimin canlandırdığım kötü adamlar olduğunu düşünüyor. Ancak ben komediyi daha kamçılayıcı ve karşılıklı görüyorum.
Ben reklam filmleri çevirmiyorum. Bir şeyler satmıyorum. Bir aktör olarak bu bana hileli geliyor.
Saçım ben ünlü olmadan önce ünlenmişdi.
Ayı kostümleri çok eğlenceli.. Ayılar da öyle.
Silahları sevmiyorum. Onları elime aldığımda onları olabilecek en kısa sürede bırakmak istiyorum.
Eğer bir ev nasıl inşa edilir diye öğrenmek istiyorsan, ev inşa et. Kimseye sorma, sadece inşa www.oguzelsozler.com www.Asksozlerimiz.com`da
Hep aynı çeşit rollerde çıkmak bir problemmi?

Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.

--------Sponsor Bağlantılar--------


--------Sponsor Bağlantılar--------Sizde Güzel Söz Eklemek İster misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Eklenen Sözler