Anasayfa / Aşk Sözleri / Aşka Dair Güzel Sözler

Aşka Dair Güzel Sözler

Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne gül koklamam gülüm,
Seni koklamak olsada ölüm, inan uğrunda ölmeye değer be gülüm…

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında…
Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

aska-dair-sozler

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana!

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana…

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Birgün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç.
Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim…

Seni yıldızlara benzetiyorum, onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin.
Ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin…

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledir ki nerde imkansız varsa onu seçer.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyipte dönemeyince çaresizlikten çıldırtan,hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye… Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye…

Seni dünler için sevmedim.dünler yaşanıp bitti. Seni bugünler içinde sevmedim bugünlerde bitecek. Seni yarınlar için sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek …

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima teksin!

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz…

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin…

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi…

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.

Benim için insanlar ikiye ayrılır, sevdiklerim ve diğerleri. Sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır, çok sevdiklerim ve diğerleri. Çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır, SEN ve diğerleri..

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Sana ne demeliyim? Hayatım desem hayat kısa,güneşim desem güneş batıyor, çiçeği desem o da soluyor…Sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor!

Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!…

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına: Seni çok özledim…

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN!

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Şimdi yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle… Seni seviyorum!

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır…

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi…Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Yeni bir aşka başlıyorum sanmıştım galiba çok yanılmışım. Bu aşkın sonuda ayrılık olacak,ve yaşadıklarım geride kalacak. Geriye acı ve güzel hatıralar kalsa bile,onları hatırlamak ayrılık kadar acı olmayacak..

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüz bin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

.Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

.Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

.Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar ÖZELSİN…

.Yokluğuna dayandım,sensizde sabah oldu,sensizde mevsimler değişti,ama dudaklarımla gülsemde gözlerimle gülmeyi unuttum sayende.

.Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen o bilki yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir.

.Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkunluğumu kalbime değil günesin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım!

.Hissedince sana vurulduğumu baharda kus olup uçasım gelir,bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare birtanem ne çare ne kus olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama inan bana birtanem inan seni bir ömür boyu sevebilirim…

.Zannetme gözlerim sana bakmaktan bıkacak,Ölsem de ruhum hep seninle kalacak,kapanırken gözlerim yasama,inan ki son sözüm,SENI SEVIYORUM olacak.

.Beni ateşlere at,bütün vücudum yansın,yalnız kalbimi bırak,orada bir tek sen varsın…

.Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil, güneş ısıtır ama senin kadar değil, herkes seni sever ama benim kadar değil.

.Ne zaman bir ressam kristalin yere düşüpte kırıldığı anda çıkardığı sesi çizebilirse, iste sana olan sevgim o zaman biter.

.Biraz seni bilirler, biraz beni. Ama ne bilirler bu delinin seni ne çok sevdiğini.

.Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum,kalbimin tam ortasında sen varsın,ya sana birşey olursa?

.Sen tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

.Sevgi tıpkı bir gül gibidir, rastgele tutarsan dikenleri batar, yapraklarını koparırsan duyguları akar, tutmasını bilirsen o gül sana tapar.

.Ne yıldızları istiyorum gece yarılarıma, ne güneşi istiyorum karanlığıma, çok değil, seni istiyorum yalnızlığıma.

.Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden başka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.

.Dileğim çok büyük okyanusta bir su damlası olmak, uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak, en önemlisi senin sevgilin olmak.

.Senin için ağlarken gözümden düsen yaslar denize dökülseydi eğer, kumsala vuran dalgalar SENI SEVIYORUM yazardı

.Sevmenin acı verdiğini ve her sevenin sevilmediğini bile bile, gene de seni seviyorum, belki beni seversin diye.

.Günesin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum ya, iste en büyük gerçek….

.Benim seni sevdiğim kadar güneş gülü sevseydi o gül dört mevsim açardı…

.Yeşili severim ama gözlerinin rengini sevdiğim kadar değil, güneşi severim ama gülüşünü sevdiğim kadar değil, ağlamayı severim ama gülmeyi sevdiğim kadar değil, insanları severim ama seni sevdiğim kadar değil

.İçimde bir tutku var o da sensin, dile gelse kalbim ne der bilir misin SEN BENIM HERSEYIMSIN…

.Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil…

.Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun…

.Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

.Yıldız seç gökyüzünden,gözlerin gibi parlak,senin gibi güzel olsun,banada seç,parlaklığı önemli değil yeterki sana yakın olsun…

.Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır…

.Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

.Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

.Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

.Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için?

.Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

.Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum

.Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

.Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

.Allah gücü erkeğe, güzelliği kadına vermiş… Ne var ki her şeyi yenen güç, güzelliğe yenilmiş…

.Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana…

.En güzel deniz gidilmemiş olandır. En güzel çocuk daha büyümemiş olandır. En güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır… Seni seviyorum…

.Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın…

.Sana bir sır vereceğim;geceden yana sessiz,sevdadan yana kutsal… Meraklandın mı,yoksa heyecanlandın mı? Tamam canım tamam söylüyorum: Seni Çok Seviyorum…

.Bir uçurumun kenarında olsam ve aşağıda bir dal olsa ve o dal sen olsan;ölmekten değil seni kırmaktan korkarım.

.Birine verilen değer uğruna feda edilebileceklerle ölçülüyorsa aç gözlerini ve etrafına bak gördüğün her şeyi feda edebilirim ama sakın aynaya bakma…

.Ömrüme yetecek bir aşk ararken seni buldum. Şimdiyse aşkıma yetecek bir ömür arıyorum. Seni çok seviyorum

.Dün çiçekçinin önünden geçerken bir gül haykırarak bağırdı. Dünyanın en güzeli benim diyordu, ben onu aldım ama güzel olduğu için değil, seni görünce utanması için!

.Eğer zenginliği ve parayı seviyorsan, beni sevme; benden daha zenginleri var bu dünyada. Eğer yüz kaş güzelliği seviyorsan, beni sevme; benden daha güzelleri var dünyada. Ama aşkı sevmeyi seviyorsan, beni sev; benden başka seni daha fazla seveni bulamazsın… HAYATINDA!!

.”Seni seviyorum,seni benim kadar sevenden nefret ediyorum…” demiş şairin biri.Oysa ben diyorum ki seni benim kadar seveni zaten düşünemiyorum…

.Sevmek içinse tüm umutlar eğer her zaman olduğu gibi her gayrete değer…Sevildiğini bil yeter……

.Eğer canin sıkılıyorsa,gece her zamankinden karanlık gözüküyorsa,gökyüzüne bak ve sabahı düşün…İnan sabahı bekleyen tek sen olmayacaksın…

.Hiç özlemediğim biri varsa o da sensin…Çünkü HEP ICIMDESIN!!!!

. Sana herşeyimi veremem çünkü herşeyim sensin…

.Gözünden akan her damla yas zümrüt olsa yakut olsa yine seni ağlatmam canim …

. Karlı bir çam ormanında nefes almak bahtiyarlığına benzer seni sevmek..

.Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa özlenen.Beklemek güzel şeydir, gelecekse beklenen.
Sevmek güzel şeydir, seviyorsa sevilen…

.Kalbim seni unutacak kadar hainse,ellerim onu parçalayacak kadar asildir.

.Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,biri için dünyalar kadar önemlisin.

.Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

.Her martı bir deniz, her rüya bir uyku,her dağ bir duman her nota bir şarkı bulur ama, ben başka ” sen ” bulamam…

. Ya sözlerin aklımda, ya da aklım adında, ya hayalin karşımda, yada sesin kulağımda,ya ben çıldırıyorum, ya da çok seviyorum, ya sevmek çok güzel, ya da sevilen çok özel…

.Tut ki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştüm mü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anla ki sen benim canımsın seni kaybettim mi biterim…

.Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye..

.Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

.Bütün dünyayı istediğin renge boyayıp, bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt; çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt…

.Bazen bir dakika birgün gibidir.bazende birgün bir dakika gibidir.zamanı değerli kılan tek şey senin sevgindir…

.Kuru bir çınarın fırtınayla olan savaşında, fırtına sökemiyorsa topraktan çınarı, bu çınarın toprağa olan sevgisindendir, tıpkı sana olan sevgim gibi…

. Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil, yalnızlığım yanımda sen olmadığındandır.

.Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirsey isteyemem ben çünkü bir tek istediğim sensin.

.Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen. Oda sana sevgisini sana söylemeyecek kadar gururludur.

.Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil, seni herkes sever ama benim kadar değil

.Güneşe adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyordur…

.Seni ne kadar mi seviyorum? Kimsenin seni sevemeyeceği ve kimseyi sevemeyeceğim kadar…

.En feci şey yalnızlık.En acı olay “ölüm.” En üzüntülü an unutulmak.En soğuk cevap “hayır.” Fakat en güzel kelime “seni seviyorum.” En önemlisi ise sensin bebeğim…

.İsteyipte sahip olamadığım herşeyin yerine senin varlığını koyduğumda, anladım ki ben bu dünyada herşeye sahipmişim çünkü sen herşeye ve herkese bedelsin.

.Kader isterse eğer gelmem diyemezsin ecel isterse eğer ölmem diyemezsin o kadar çok sevildin ki tanrılar misali artık aşkı tatmadım bilmem diyemezsin

.Bazen hasret bazen yağmursun bitsin bu hasret gel ne olursun susuz çöl gibi sana susuzum dünyalar benim olsada bilki sensiz MUTSUZUM

.Sensizlik sessizlik demek, sessizlik ölüm demek yaşarken ölmek demek seni sensiz yaşamak demek.Demekki yaşamak için sevmek sevmek için sen gerek , seni seviyorum

.Gülmek için mutlu olmayı bekleme.Belkide mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın ağlayayım deme,Belkide biryerlerde senin birtek gülüşün için yaşayan birileri vardır.

.Dünyan mutlu, hayallerin tatlı olsun.ellerine güneş, gönlüne bahar dolsun mutluluklar ömrünce, herşey gönlünce olsun.Seni seviyorum…

. Karanlık dünyam,dertler ve ben,aklımdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN…

. Dün gece peşine bir melek taktım seni takip etsin diye melek geri geldi, bir melek başka bir meleği takip etmez dedi.

. Sen çölde yağacak yağmurlar kadar değerli, dalinda açmiş çiçek kadar güzelsin. kaybedilmeyecek kadar değerli kaybedilince bulunmayacak kadar özelsin. . . !

. Seni dağlara yazsam yağmurlar, göklere yazsam bulutlar, gözlerime yazsam gözyaşlarım siler, ama seni kalbime yazdım hiç kimse silemez. . .

. Gözlerim kör olsa görmesem seni, hafızam kaybolsa bilmesem seni, hiç kimse tanımaz olsada beni, kendimi unuturum, unutmam seni.

. Seviyorum seni, hemde deliler gibi. inanmiyorsan vur, parcala kalbimi. kalbimden akan kan yazacak ismini. iste ozaman anlarsin sana olan sevgimi. . !!

. Süslü püslü, cıcılı bıcılı, rengarek çiçeklerle bezenmiş kelimeler yerine bu kez tek renk ve sadelik içinde çıkıyorum karşına ve tek sözle”seni seviyorum”

. Sana sevgim öyle derin ki sonu yok denizler gibi, sen öyle özelsin ki kalbimde sonsuz rüya gibi. . .

. Şimdi uzaklardasin benimle değil ben ise yanlizim seninle değil adin kalbimde dilimde değil kalbim seninle içimde değil seni çok seviyorum elimde değil

. Safak vaktinde yağan çiğ tanesi, masum gün batımında denizden esen rüzgar gibi ve okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin.

. Seviyorum seni, seviyorum. . . yok bu sevginin bir dengi daha. bu sevginin kaynagimi nerede? elinin kalbine koy, hisset sonra aynaya bak. işte orda. .

. Gök yüzünün hakimi ben olsaydım yıldızlara emir verirdim. sen pencerenden baktıgın zaman’seni seviyorum’ yazmaları için

. Senin dogdugun gün yagmur yagıyordu ama yagmur deyildi yıldızlar aglıyordu çünkü engüzel yıldız aralarından ayrılıp dünyaya doguyordu.

. Sesini duyduğumda yüreğim titriyorsa, bakışlarında gözlerin gözlerimi ıslatıyorsa, anlatabilmek için sevdiğimi tek çarem fısıldamaksa dinle: seni seviyorum. . .

. Sensizliği susturdum seni dinliyorum yıldızları söndürdüm gözlerini izliyorum dünyayı durdurdum seni yaşıyorum seni düşündükçe dahada çok seviyorum. . .

. Sevgi denizlerinin sonu yok gibi uçsuz bucaksiz görünsede hep sonsuza dek seni aşmak istiyorum pusulamin üstünde tek bir şey yaziyor seni deliler gibi seviyorum. .

. Askim sana verebilecek hediyelerin en guzelini veriyorum: kalbimi. alinacak hediyelerin en guzelini aliyorum: kalbini. . soylenecek en guzel seyi soyluyorum: seni seviyorum. .

. Eger sevgi masum bir goz yasi ile olculuyorsa benim seni ne kadar sevdigimi ogrenmek istiyorsan okyanuslara bakman yeterli. . .

. Zirvelerden yuvarlansa tutmaya gücüm yeter dağların taşını. fakat kaldıramam kirpiklerinden akan bir damla hüzünlü gözyaşını. bu yüzden benimle hep gülmelisin

. Ilık bir rüzgar geçti burdan nereye diye sordum özlenen her şeye dedi aklıma ilk sen geldin çünkü özlenen tek şey sendin. . .

. Aşk kapıyı çalmışsa gönüle yasak olmaz kalbim seni seçmişse geriye dönüş olmaz.

. Git rüzgar ona söyle, onu ne kadar çok sevdiğimi , onun için neler yapabileceğimi söyle! ama unutma, eğer o bir başkasıyla mutluysa sus ve sessizce geri dön. . ..

. Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirim yoksa, bir masal mi yazsam, ama ben sana iki kelime yazıyorum, seni seviyorum. . .

. Aşk: dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. maksat sevgi uğrunda ölmek değil uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır.

. Ufukta bir gemi görsem seni taşıyan, mavi denize dalardım geriye bakmadan, uçsuz bucaksız mavilikte arardım beni, taa ki beni sende bulana kadar…

.Güzelsin şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileye tek bahanesin. Melek mi şeytan mı bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur. Ben seni seviyorum. Sen sevmesen de olur.

. Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.

.Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin aklı alamaz, birde sen varsın ya birtanem dünyada kimse böyle sevemez.

.Sen engin acılarla kavrulan biçare yüreğimde, sevgi dağının doruğundaki erişilmez buzulu eriten kızıl güneş.

.Ela gözlerini o masum bakısına ıcten sözlerine can dayanırımı söyle ne diyorum bılıyor musun en büyük gerçek seni seni seviyorum

. Kar yağarken sokaklarda ben sevınclıyım askın ufuklarında yemin ettim mutluluğa çünkü asık oldum sana.

. Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim, bana da yaşattığın için teşekkür ederim.

.Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

. Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma…

. Elbet rüzgar ve deniz taşır emanetlerini, Bekle gün gelir güneşim bulacaktır seni, Akşamları balkona çık, gözlerini kapat, Rüzgar benim yerime öpecek seni…

.Sana Binlerce Gül Vermek İsterdim Ama Güller Solar, Sana ömrümü Vermek Isterdim Ama Bir Gün öleceğim, Sana Sadece Sevgimi Veriyorum Sonsuza Dek Süreceği Için…

.Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter…

. Her baktıgımda seni görüyorsam, her isittigimde seni duyuyorsam, her dokundugunda seni hissediyorsam, bu seni çok özledigimdendir

.Aşk denizinde yüzüyorum, bogulmamak için kulaçlarımı sıklaştırıyorum,ama ne fayda o denizin içinde boğuluyorum ve ve bir başka aleme geçiyorum bu alemde ne nefret ne iki yüzlülük var.sadece masmavi denizinde aşkın var…

. İçimden bir şiir yazmak geldi, Yazıyorum,çünkü seviyorum, Seviyorum,çünkü hissediyorum, Hissediyorum,çünkü yaşıyorum, Yaşıyorum,çünkü seninleyim!…

.Soguk havalarda hiç üşümedim biliyo musun??? Hep senin sıcaklıgın ısıttı beni… sevginin sıcaklığıydı beni ısıtan.kalbime yazılmışsın bir tanem….

.Icımde ıcıme sıgmayan bır burukluk,bır huzun var.ya ben fazlayım bu sehırde, yada eksıkbırı var.

.Bız sevdıgımızı cıcek gıbı elımızde degıl kor bır kursun gıbı kalbımızde saklarız

. Vur hançeri kalbime bırak hep kanasın fazla derine inme çünkü orda sen varsın seni hala çok seviyorum aşkım

. Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N

. En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum

. Dünde,bugünde,yarında, yüregın kadar yanındayım. Kendını yalnız hissettıgınde elını kalbıne koy;ben hep ordayım

.Sen bir gül olsan, ellerinde dikenlerin olsa, sana sarılmak için bir an bile düşünmezdim…

.Havada bulut ol,sakın dağılma. Sahilde kum ol, sakın ıslanma. Bir çiçeğin gövdesi ol, sakın kırılma. Hep benimle ol, sakın beni bırakma… Seni seviyorum…

. Sana nedemelıyım hayatım desem hayat kısa gunesım desem oda soluyor sana canım demelıyım cunku bu can senınle yasıyor…!!!

. bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yal?n okyanus kadar derin kelimelere s?gmayacak kadar büyük bir sevg?m?z oldugunu sak?n unutma !

. Beyaz gullerle dolu bı odada kırmızı gulun yerı ne kadar farklıysa senınde benım hayatımdakı yerın o kadar farklı…

. Kül olmus ates yanarmı?buz tutmus su akarmı?bu gözler senı sevdı baskasına bakarmı

. Böyle bir dünyada seninle yaşamak varken, böyle uzak kalmak gücüme gidiyor, senin verdiklerini seninle paylaşmak varken, seni sensiz yaşamak içime sinmiyor.

.Ararsan uzaktayım…dusunursen aklındayım…hıssedersen kalbındeyım…usuyorsan tenındeyım…ozluyorsan ınankı hep yanındayım sevgılım….

.Seveceksen oyle bırını sevkı onun ıcın olmen gerektıgınde o senın ıcın coktan olmus olsun

. böyle basit bir dunyada sen benim icin cok ozelsin

. Birgün bana soracaksın,beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. hayatı diyeceğim, küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

. Daglardakı ruzgarın esıntısı nasıl ınsanıın ıcınde bır heyecan yaratıyor ıse ıste bende senınleyken o heyecanı yasıyorum bıtanem

. kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni ‘EBEDiYEN SEVECEGiM’

.Umudunu kaybettıgınde denızdekı yakamozları dusun o zaman her karanlıkta bır guzellık oldugunu anlarsın tıpkı gozlerın gıbı

.Dun gece senı anlattım yıldızlara hepsı bır daha parladılar senı cok ozledıgımı soyledım hepsı bırer bırer kaydılar

.Senı goremedım dıye bugun ıcımde bın turlu duygunun ısyanı var.martıların gokyuzunu sevdıgı kadar benım senı sevdıgımın farkındamısın

. Seviyorum seni ilk günki gibi Eriyorum hasretinden bir demir parcasi gibi Vuruldum sana bir pacavra misali Asığım sana ilk günki gibi

.Sen catlayan dudaklarımda bır damla su, sen ıcımdekı yasama tutkusu, sen avuclarıma dusen bır kar tanesı… Sen svgılım, sevdıgım, her seyımsın..

. Ne dünden daha az, ne de yarından daha çok. Seni bugünde, dün olduğu gibi, yarın olacağı gibi Çoooooooooook seviyorum!

.Eger mezar olsaydım senı topraga degıl kalbıme gomerdım

.sen seni özleyenin özleminden habersiz özlenensin sen varya sen özlenenler arasında en ama en özelsin

. Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

. gonlume taht kurdun, gonlumun sultani oldun, gece gokyuzunde parlayan yildizim, sabah ise ruhuma dogan gunesim oldun

. Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.

. Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven aksin

. Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun…

. Yatagını gül yapraklarıyla süsledım,üzerını ay ısıgıyla örttüm.tüm kabusları ben aldım,bu gece tatlı rüyalar senın olsun

. Sevgilerin en güzeli seni sevmek, Özlemlerin en güzeli seni özlemek, Ve hayatın tadı sabah kalktığımda, Senin varolduğunu bilmek

. Avucun arasına bir yürek bıraktım ister bir kenara kaldırıp atarsın ister kendi yüreğinin üstüne koyar her zaman seninle olacağını hatırlarsın.

. Sen senı benden fazla seven bulursan ;ben senı unutmaya razıyım…

.Ben senı benı sev dıye sevmedım kı, sevmek nasıl olur gor dıye sevdım…

. Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor…

. gözlerin dalarsa bilki düsündüm seni, kulagin cinlarsa bilki andim seni, gece uyanirsan bilki resmini öptüm, gözlerinden yas damlarsa bilki sensiz öldüm..

. Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

.Sen benım gonlumdekı prenses bıtmeyecek hayalımsın sen benım bırıcık askım sonsuzadek sevecegım kısısın

. Eğer seni sevmekle ömür uzasaydı;ben ölümsüz olurdum

.Senın bana verecegın bır damla sevgıye karsılık bır denız buyuklugunde ask ıstermısın..? Al oyleyse yuregım senın.

. Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman sahilin atacağı imza seni seviyorum olacak bitanem

. her satirima seni nasil sevdigimi binlerce defa yazmak isterdim elimden gelse “o” güzel adini ask bahçemin en güzel agacina altin harflerle kazimak isterdim.

. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil!

. Seni ne kadar çok sevdiğimi öğrenmek istiyorsan gökyüzündeki yıldızları say

. Bugun pek yuz vermedım gune senı anlatıp hava attım cıceklere adını yazdım gogun en yuksegıne bırde haykırdım duydunmu senı seviyorum dıye…

. Bu dünyada milyar insan var, milyonu uyuyor, u yemek yiyor, u uyuyor, güzel kiz da mesaj okuyor

. Dünyada bir cok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz,Kimi aglayip kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layik bir insan var o da su an mesajimi okuyor

. Bir umut serpilsin yuregıne, bin mutluluk doğsun günlerine, hersey kendin gibi ve gözlerin kadar güzel olsun…

. Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

. Seni uzak kumsallardaki kumları sayacak kadar değil, o her kum tanesinin üzerine ismini yazacak kadar seviyorum.

.Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir gülüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

.Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

.Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

.Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde, Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

.Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken,Gökte yıldızlar parlıyordu.Yalnız kaldığım günler ve geceler,Kalbim her yerde seni arıyordu

.Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa, Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum. Seni ne kadarmı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.

.Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

. Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma……

. Benim için seni görmek suya benzer Seninle yasamak ise nefes almaya Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla…

. Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

. Sen güllere özenme güller sana özensin. Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin. Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin. Bir gülsen dünyalara bedelsin.

.Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek…

. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

. Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

. Bana bir günün saat, bir saatin dakika ve bir dakikanın saniye olduğu öğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

. Seni sevdiğim kadar yasasaydım olumsuzluğun adını aşk koyardım… Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım!

. Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

. Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

. Bugün mavi bulutları avucunuza mutluluğu baş ucunuza sevgimi de usulca kalbinize koyuyorum. Güneş yalnızca sizin için doğsun sizi seviyorum! Sevgililer gününüz kutlu olsun.

. Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen heryere dedi aklıma sen geldın cünki özlenen sendin. Birtanem

. Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman takılırsa uzaklara, kulakların ansızın çınlarsa eğer; bilki bir yerlerde delice özleniyorsun…

. Telefondaki sessiz nefesine, sıcacık gülümsemene, karşımda otururken beni süzmelerine hasret kaldım. İnanki tatlım varlığına, arkadaşlığına, dostluğuna muhtacım. Seni İnanılmaz Özledim.

. Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim… Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen çabuk gel; çünkü gülüşünü ” ÇOK ÖZLEDİM “!

. Biri var uzaklarda haykırıyor, Biri var uzaklarda seni özlüyor, Biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, Biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor…

. Sen Güllere Özenme Güller Sana Özensin. Üzme Tatlı Canını Sen Güllerden Güzelsin. Sevgi Kadar özgür,özgürlük Kadar Vazgeçilmezsin. Sen Varya Sen Herzaman Bitanemsin

. Oradasın biliyorum ama ulaşamıyorum… Var olduğunu biliyorum ama dokunamıyorum… Konuşuyorsun biliyorum ama duyamıyorum…Uzaktaki sevdiğim seni çok özlüyorum !

. Kayalarda nilüfer çamlarda gül açarsa güneş dogmayi unutur ay çimenler üstüne düşerse o zaman bende seni unutur başka birini severim…

. Güllere de aşk olsun, yine de sen kokacaksan… Fallara da aşk olsun, yine de sen çıkacaksan..

.Yalan sevgilerin, sahte gülüşlerin, tuzak aşkların olduğu yerde buldum seni… her şeyi kaybetmeye değecek kadar kıymetlisin çünkü sahte değilsin

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

Koyucu Sözler

Bu yazımızda koyucu sözler, koyucu mesajlar, koyucu laflar ve koyucu cümleler yer almaktadır. Sen beni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.