Bizi Facebook'ta Beğenir misiniz? :)
Anasayfa > Aşk SözleriGüzel Sözler > Güzel Facebook Sözleri

Güzel Facebook Sözleri


--------Sponsor Bağlantılar--------GÜZEL FACEBOOK SÖZLERİ

Hiç kuşkusuz sosyal ağlar içerisinde Facebook’un yeri ayrıdır. Çünkü her yaştan, her kesimden, her eğitimden insana hitap eden bu kapsamlı sitede herkes için bir şey bulunmaktadır. Basit kullanımı ve güncelleştirmeleriyle pek çok kişi tarafından aktif olarak kullanılmakta olan Facebook’un kullanıcı sayısı giderek artmaktadır.Facebook sayesinde tüm arkadaş çevreniz ve ailenizle iletişim halinde olmanız mümkün. Eğer onlar da bu siteyi sizin gibi aktif bir şekilde kullanıyorsa, her an birbirinizden haber alabilirsiniz. Kullanımı oldukça da basit olan Facebook mobil cihazlar, bilgisayarlar ve tabletler tarafından desteklenmektedir.Bu kadar kullanıcı olan facebook’ta paylaşabilmeniz için sizlere güzel facebook sözlerine yer verdim burada.

Siz değerli ziyaretçilerimiz için en Güzel Facebook Sözleri , Etkileyici Facebook Sözleri sitemizde detaylı olarak yer almaktadır.

Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter bebeğim.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..

Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı..

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

Yağmur başladı… Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.

Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o. Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

Bir gül olmak isterdim neden mi? beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için.

Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı,sevmeyi öğrendim,sevilmeyi. her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim .!

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damIasında, seIin coşkusunda, kimi yanımdasın kimi rüyamda, ama hep akIımdasın sakın unutma.

Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama, sadece seni seven kalbimi verebiliyorum…

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana.

--------Sponsor Bağlantılar--------


--------Sponsor Bağlantılar--------Sizde Güzel Söz Eklemek İster misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Eklenen Sözler