Bizi Facebook'ta Beğenir misiniz? :)
Anasayfa > Özel Günler > Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri


--------Sponsor Bağlantılar--------yildonumu-sozleri

EVLİLİK YIL DÖNÜMÜ SÖZLERİ

Yıl dönümü nedir? Neden kutlanır? Ne kadar gerek duyarız? Vb.. bu tarz soruları genellikle sorarız kendimize öncelikle sizlere yıl dönümünden bahsetmek istiyorum aslında biraz, yıl dönümü adı üstünde yıl da 1 kere ve bir güne ait olan günlük rutin yaptığımız işler dışında ve sevdiğimiz değer verdiğimiz insan veya insanlarla geçirdiğimiz özel anlardır. Bu yüzden o anı hatırlamak ve tekrar hissetmek için karşımızdaki insana senede 1 defa hediye alır veya manevi olarak o günün, o günde yaşananların ne kadar önemsediğinin ve bunu yaşamanın kendi adına gerçekten önemli olduğunun göstergesidir bir nevi herkes sevdikleriyle özel anlar yaşamak ister ve her sene o gün o anı canlandırarak tekrar hatırlar ve memnuniyetini dile getirir bence, işte bu yüzden sevgililer günü, evlilik yıl dönümü, vb. günleri kutlar insan.Karşılıklı iki kişinin birbirine verdiği değeri gösterir evlilik yıl dönümünü.Bu özel günde kişilerin birbirine söylemesi gereken özel sözler vardır.Burada olabildiğince bu özel sözlere ver vermeye çalıştım.Umarım başarılı olmuşumdur.

Yıldönümü Sözleri
Evlilik Yıldönümü Mesajları

Hayat denen bu yolu seninle paylaşıyor olmam ne büyük bir talih benim için, iyi günde ve kötü günde daha nice yıllara birlikte.

Sana esinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yasam diliyorum. Her ıkinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Her şeyi ile mükemmel bir eşsin sen. Birlikte geçireceğimiz daha nice evlilik yıldönümlerine Birtanem.

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninle yaşamak ve seninle ölmek istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun Birtanem…

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileklerimizle.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi… Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

Güzeli ve çirkini olan bu yolda her şeyi birlikte, içtenlikle paylaşmak ve daha nice evlilik yıldönümleri kutlamak dileği ile…

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle… Mutluluklar!

Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yasayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın…

Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz…

Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler… Seni seviyorum.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar…

--------Sponsor Bağlantılar--------

Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor Birtanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Hayat kadehse eğer, aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehinizin hiç şarapsız kalmaması dileklerimizle, hayat boyu mutluluklar dileriz.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile…

Sana eşinle birlikte huzur ve mutluluk dolu bir yaşam diliyorum. Her ikinizi de tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim… Mutluluklar…

Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.

Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmayacak. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım.

Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Evlilik Yıl Dönümü Kutlama Sözleri


--------Sponsor Bağlantılar--------Sizde Güzel Söz Eklemek İster misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Son Eklenen Sözler