Anasayfa / Aşk Sözleri / Aşk Sözleri
Aşk Mesajları
En Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları

Aşk Sözleri

ask-sozleriSessizlik en çok da sen yanımdayken acıtıyor beni. Sözlerin başka kapıların dünyalarını aralayan anahtar. Konuş.

Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

Yaşamın kaynağı sevgi ise, eğer sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç birşeyleri biri ile paylaşmaksa, paylaşmak

Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaldık? demektir.

Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi, kimsenin okuma yazma bilmediği bir kentte..

Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum.

ask-sozleri

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünk&

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim

ask-sozleri2

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Karanlık gecede önemli değildir yıldızları görmek. Gündüzleri yıldızları görmek marifet, aşık olmak önemli değil, bir ömür boyu sevebilmektir meziyet.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.

ask-rahat-rahat-yetisip-bindigin-vapura-erkenmi-kaldik-demektir

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem hergün yağmur yağardı.

Körün ışığı, sağırın uğultuyu, toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni.

Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.

İnan her günün sabahı gözlerimde senin gözlerinin görme umudu olmasaydı sevgilim hiç uyanmazdımm.

Sevgilisine sorar kız; beni ne kadar seviyorsun? Erkek, minik bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum. der.. Kız, o kadar az mı seviyorsun? der.. Erkek, serçeler gözyaşı dö

Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..

Sizin dediğiniz aşk; ayakta başlayıp yatakta biten.. Bizim bildiğimiz aşk; yürekte başlayıp mezarda biten.

Gülmek icin mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır. Sakın ağlayayım deme, belki bir yerde bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır.

Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak k

Ey gönül.. Aşkı arama.. İnan ki ararken kaybolursun.. Bulduğunda ya veli yada deli olursun.

Ben seninle bir çay bahçesinde çay içme ihtimaline aşık oldum ben seninle ıslanmiş kaldırımlarda yürüme ihtimaline aşık oldum ben senin beni sevebilme ihtimali

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanırda sen başkasının olursun diy

Bir gün yanına geleceğim. Bir elimde silah, bir elimde gül, ya o gülü alır benimle olursun, ya o silahı alıp beni vurursun.

İnsan hiçbir zaman aşık olmamalı ki hayatını yaşasın.

Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum.

Senin kıymet verdiğin kişi eğer senin kıymetini bilmiyorsa, bırak kendi değeriyle kalsın.

Benden aşkı tarif etmemi beklemeyin. Çünkü edemem. Aşk tarif edilemez muhteşem bir duygudur.

Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı

Başka birinin yanında uyanıyorsun diye değil bu halim.. Sana benzeyecek bir kızım olmayacak diye bu haldeyim.

Aşk insanın hayatı boyunca yaşamadığı ilk defa yaşanılan bir duygudur. Bu eğer birine aşıksan sevdiğini gördüğünde kalbinde bir heyecan basar.

Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.

Beni sevecek kadar deliysen, Hak edecek kadar mertsen, Yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, Bende uğruna ölecek kadar yürekliyim!

Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Bir kişiyi sevmek kolaydır, vazgeçmek zordur.

Seni seviyorum, fakat aklımla veya kalbimle değil. Olur ya akıl unutur, kalp durur. Bu yüzden seni ruhumla seviyorum. O ne unutur ne de durur.

Bazı Aşklar okyanus gibidir. Görmesemde sonun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesemde biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek… Be

Ya sevecek kadar yaklaş yada öldürecek kadar uzaklaş.. İki kör tanıyorum biri senden başkasını görmeyen ben, diğeri beni görmeyen sen.

Aşk dilin olupta konuşamamak, kulağın olupta duyamamak, ölüpte yerinden kalkmaktır.

Bir gün bana soracaksın: Ben mi? yoksa Hayat mı? diye, ben de hayat diceyeceğim. Bana küsüp gideceksin, ama hiçbir zaman bilmiyeceksin ki sen benim hayatım’dın.

Aşkı tarif edemez kimse sadece yaşanarak öğrenilir. www.asksozlerimiz.com

Tek bir bedduam var; “Sarıldığın her insanda beni hatırla”

Aşık olmam derken.. Gülüşün rezil etti beni..

Evet aşk kelimelere sığmaz anlatmak mümkün değildir. Ama hadi yaşayamıyorsan bunu nasıl anlıycaksın o zaman sözlerde olmasa yani dayanılmaz bu hayata çok teşekkür ediyoru

Aşk onunla benim baş harflerimiz demek. Aşk onunla benim fotoğraflarımız demek. Aşk onu düşündüğüm geceler, onu özlediğim her saniye demek. Aşk onu her gördüğ&uum

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni gördü başksına bakar mı..

Bedenim kalbime ne kadar muhtaç ise kalbimde sana o kadar muhtaçtır sevgilim.

Sevmek o kadar güzel ki ama her zaman güzel değildir. Çünkü; aşk her zaman gerçek olmuyor.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır. http://www.asksozlerimiz.com/ask-sozleri.html

senin-kiymet-verdigin-kisi-eger-senin-kiymetini-bilmiyorsa

Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelsede beni yine seni bulur seni severim.&nbs

Heyecanla yenilikler keşfediyorum kendimde. Aklımda dolanan bir sen varsın sevdiğim. Tacı sana verdim, kraliçesin gönlümde. İsmiyle uyandığım bir sen varsın sevdiğim. Canıma can ka

Eskiden karanlıktan korkar yağmurdan ürperirdim. Şimdi karanlıklar sırdaşım yağmurlar gözyaşım oldu..

Aşk dünyanın en tatlı mutluluğu ile en derin acısından yaratılmıştır.

Ne geçmişe saplanıp kalacaksın, ne geleceğin düşlerini kuracaksın.. Ömür dediğin şu andır onu da hakettiğin gibi yaşayacaksın!

Artık günlerim günlerden uzun, gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım, Her çileyi gördüm hayatın her cilvesine alıştım. Yalnız senin yoklu

Bir insana değerinden faza değer verirsen ye onu kaybedersin ya kendini mahvedersin.

Çakallar olsa ne yazar! Ya ölümüne severiz, yada tek kalemde sileriz! Tarihi biz yazdık.. Tarihtende biz sileriz.

Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.

Onu her gördüğümde elim ayağım birbirine dolanıyor, kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyor, onu çok seviyorum ona karşı hissettiklerimi kağıtlara dökmeye kalksam dün

Eğer bir insan bir insanın mutluluğunu isterse fedakârlık yapar. Eğer ben yanında olmadan mutluysan hadi git çünkü sen mutlu olunca bende mutlu olacağım.

en-guzel-ask-sozleri3

Aşk; Kaçmaktan çok kovalamayı, görmekten çok düşlemeyi, sevmekten çok özlemeyi sever ve AŞK öyle haindir ki nerede imkansız var onu seçer.

Yükledim huzuru bomboş vagonlara.. Ben iyi bir makinist olamadım belki hayatta ama sonuçta değerli bir yolcu ağırladım gönül istasyonumda..

Hiçbir kadın… Rakının suyu aradığı kadar. Biranın fıstığı istediği kadar. Sigaranın çakmağı istediği kadar. ”Seni Sevemez”

Aşk yalan değil zaten aşık olduğunu ilk görüşte anlıyorsun işte benim hayatım aşkım diyorsun illa da sözlere göre hareket edersen aşkı biraz zor anlarsın o sana özel olur o

İmkânsızlıkları yaşamak mıdır sevmek, Yoksa severken imkânsız mıdır yaşayabilmek? Zor mudur gözlerine bakarken sevgiyi görmek, Yoksa sevgi midir gözlerindeki tek ger&cced

Sevgilinin ismini eline koluna yazarak aşk olmaz o kişiyi çok seviyorsan kalbine kazımalısın o zaman aşk olur senin için.

Aşk bazen beklemeyi sabretmeyi öğretiyor. Ama aşk bunları bana öğretmedi bekleyemiyorum gel artık.

Kaybettiklerine üzülme demekki değerini bilmiyor. Kazandıklarına sevinme onlarda bir gün gidiyor.

Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.

Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akşam akan göz yaşlarıma ancak sen layıksın çünkü sen benim için özelsin aşkım.

Yağmur olsan binlerce damla arasından bulur tutardım seni. Çünkü korkarım; toprak aldığını vermiyor geri.

“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrıIığı var bir de gözyaşı…

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.

Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda oI yeter.

Ben utangaç bir kalbi taşırım geceden..Ben sana aşık olduğumu, ölsem söyleyemem..(Özdemir Asaf)

İkimizin hayali de aynıysa ortak bir yerde buluşmanın zamanı gelmiş demektir. Mesela sen ve ben aynı hayatta?

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.

Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…

Gördüğünü herkes sever, sen onda görmediğini bulacaksın. Eğer gerçek aşk istiyorsan; Ten’e değil, kalbe dokunacaksın. (Bob Marley)

Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..

“Açık çay içerdi hep,demli olunca bardağın diğer tarafından beni göremezmiş, Öyle derdi…” (Cemal Süreya)

“Merhaba sevdiğim; ben o sevmediğin. Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından?” (Ümit Yaşar Oğuzcan)

Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDE!

Ey canımın sahibi Yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. (Mevlana)

Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte, ondan öteye gidemedik.…

Kalp midir insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek? Bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Onunla kavga etmeyi, başkasıyla gülmeye değişmem.

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalım.

Aşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun… (Elif Şafak)

Biz seninle bir salkımın iki aşık üzümüyken, Başka şişelerden şarap olmuşuz, Başka hayatlarda harap olmuşuz.. Biz seninle bir denizin iki aşık balığı iken, Başka sularda yüzüp durmuşuz, Başka kıyılara vurmuşuz..

Annem yaşı ilerledikçe elim kolum ağrıyo diyor, ah be annem benim yaşım kaç ki hergün sol yanım ağrıyor..

Aşk, sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, insanlar da onu çiğneyip tükürmeye devam edecekIer.

Hakkında Ecka

İlginizi Çekebilir

En Güzel Aşk Sözleri 2015

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar …

74 yorumlar

 1. hayatımın ilk anlamı senle başladı.

 2. -aşkım sana bişey soracam
  +sor aşkım
  -ama kızma
  +tamam
  -ben ölünce tabutumu taşıyacak 3kişi var 4.sen olurmusun
  +olamam
  -neden
  +çünkü arkandan benim tabutum gelecek

 3. Dünya turuna çıkmak istiyorum. Gözlerine saatlerce bakmam rahatsız etmez değil mi ? Sümeyye Yurtsever

  “ Kırk yıl değil , bir ömür hatırı olacak gelirsen, S o ğ u y a n a kadar vaktin var . . . ” | Faruk Yiğit Araz

 4. seni kaybetmek için sevmedim yanımda ol diye sewdim be gülümm!!!

  seni kaybetmek için sevmedim yanımda ol diye sewdim be gülümm!!!

 5. aşıgım aşıgım hemde çokkk karşılıksız bu sözler ondan hiç vazgeçmiyecegim aşkım bugraya gelsin

 6. YÜREĞİMDE BİR SEVGİ KALBİMDE BİR KOR ALEV GÖZLERİNDE HAPS OLŞUM YÜREĞİNE ÇAĞLAYAN GİBİ AŞKI AKITSAM KALBİNE İSMİMİ YAZSAM DÜŞLERİNE GİRSEM RÜYALRINDA HEP BEN OLSAM BİR TANEM

 7. DÜN ÇİÇEKÇİNİN ÖNÜNDEN ĞECERKEN BİR GÜL GÖRDÜM DÜNYANIN EN GÜZEL GÜLÜYÜM DİYE HAYKIRIYOR DU O GÜLÜ ALDIM FAKAT DÜNYANIN EN GÜZEL GÜLÜ OLDUGU İCİN DEGİL SANA BAKIP UTANSIN DİYE

 8. yol gidenin kimseye aglayamam kalbim ahir degil her okuzu baglayamam

 9. bir sevgilim olması cok iyi

 10. insan ona baktıkça ici açılır..“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.

 11. remzi altayhan

  aşkım sana bir şey soracam sen beni seviyormusun

 12. remzi altayhan

  insanın ona baktıkça içi açılır aşık olur çok sevilmeyi istemem hep sevilmeyi isterim

 13. Eğer seviyorsan açıkça seveceksin olupta saklanılan aşk hiçbir işe yaramaz

 14. aşk ACIMASIZDIR…. imkansıza aşık olanlar AKILSIZ…

 15. HANİ SEVMEK SEVİLMEK İYİDİR DİYE.BEN SANA AŞIK OLDUM E ÖLDÜM NİYE?

 16. Seni cook seviom dilan

 17. erkekler aşkın ne olduğunu bilmezler
  onlara aşkı gösteren kadınlardır

 18. seviyorum deyip sevilmemek seviyorum deyip sevmemek ona sevgi denmez gonül eylendirmektir

 19. çok sevilmeye değil hep sevilmeye ihtiyacım var

 20. bunların hepsi çok güzel

 21. beni kalbinde;
  çarp(x)
  böl (\)
  topla(+)

  ama asla çıkarma(-)

 22. Bu gün enguzel açan çiçek ve enguzel kokan gül senin olsun+ASKIM+

 23. Bu gece gökyüzündeki en güzel yıldız ve en parlak yıldız senin olsun+AŞKIM+

 24. Sevgi hayatının pusulası,her gülümsemen ise yüzünün zekatı olsun+AŞKIM+

 25. Bağlanmayacaksin diyen şair…

  Sen hiç onun gülüşünü gördün mü????

 26. Platoniq Manyhaq

  Yüzlerimizin ve gözlerimizin rengi farklı olsada , göz yaşlarımızın rengi hep aynıdır .

  Seni seviyorum Berfin ÖZYİĞİT ‘ in ablası

 27. seni seviyorum diyen dillere değil senin için ağlayan gözlere inan

 28. Eger.geceler seni dusindugum kadar uzun olsaydi hic sabah olmazdi <3

 29. deniz sulu toprak kuru sana tek sözüm I LOVE YOU

 30. çok asığım heran yanımda başıcumda olmasını isterim elbet birgün anlayacak bni

 31. sana aşık deiğilim sadece hayellerime çok yakışıyorsun.

 32. Sana herseyimi veremem cunku herseyim sensin

 33. salih'i seviyorum

  Bazen diyorum ki söyle gitsin;sonra diyorum ki söyleyince ne olacak sus bitsin.

 34. bazen diyorum ki söyle ama benim seni sevdihim kadar sevmez

 35. Aşk diye bişey varmı

 36. kalbimin tek sahibine sendin sen ol gülüsün cennet gibiydi sevdiğim değerliydi :(

 37. ölüm dediğin nedirki ben senin için yaşamayı ğöze almışım

 38. aleyna güroğlu

  +Aşkım bişey sorucağım
  -Evet aşkım…
  +Şey aşk diye bir şey varmıı?
  -Aşk diye bir şey olmasaydı biz şimdi beraber olurmuyduk?
  +Hyrrrrrr

 39. aleyna güroğlu

  +UMUT Sahi Aşk Neydi?
  -Aşk önce sevip sonrada si*tir olup gitmektir!!!!!!!!!!
  +O zaman neden aşk diye bir şey olmuşş?
  -İnsanların canını daha fazla yakmak içinn :'(
  +O zaman sen neden benden ayrıldın?
  -Ben seni bırakmak ZORUNDA KALDIMMMM………

 40. sevgi teleskoptan bakar kıskançlık mikroskoptan

 41. yasemin yağmur

  bazen habersizdir sevdiğimiz insan bilmezki arkasında deliler gibi seveninin olması bu insanın canını çok acıtır çünkü sevdiğikişiye doyasıya SENİ SEVİYORUM diyememiştir.

 42. Beni sevecek kadar deliysen, Hak edecek kadar mertsen, Yalan söylemeyecek kadar şerefliysen, Bende uğruna ölecek kadar yürekliyim!

 43. yalnız olmak yanlış bir kalpte olmaktan iyidir bırak bu acının bir kahramanı olsun adı ben sebebi sen

 44. arkadaşlar hepimiz aşığız ama bırakanlar utansın

 45. haklımıyım haksızmı
  haklısın dien yorum atar

 46. seni seviyorum aşkım biliyorum bir gün evlenicez ama o annen evlendirmiyor ve ozaman kaçarız evden

 47. aşkım beni seviyormusun evet seni seviyorum

 48. bir gün şampiyona gideceğim ve kazanacam 1 inci olucam inşallah amin allah büyüktür

 49. Ask bi sudur birayi dik kafaya kudur

 50. Ben Askimi Coqh sewiom o bnm yasama sebebimm birick askm mUStafamm <3 ı Die FoR YøU

 51. bitanem bak yine sabah oldu keşke akşam yatmasaydık

 52. aşkım seni seviyorum tamam o zaman gel hemen iste beni babamdan

 53. aşkım seni seviyorum bu hiç bitmiyecek

 54. sizin dedigeniz ask ayakta baslar yatakta biter bizim bildigimiz ask yurekte baslayip mezarda bitem.

 55. seni seviyorummmmm

 56. sen benım bı zaman sonra duracak fakat sen oldukca atan kalbim olacaksın

 57. Zaman;bekleyenler için çok yavaş,korkanlar için çok hızlı,yas tutanlar için çok uzun,sevinenler için kısa ama sevenler için SONSUZDUR…

 58. Gulusune bin kursun sıksada zulum unutma umuda kursun islemez gulum

 59. annem yaşı geldikçe elim kolum ağrıyo diyo ah be anne benim yaşım kaç her gün sol yanım ağrıyor

 60. Bu isler böyle be azizim sevmekte var sevilmemekte .

 61. yusuf Aydoğan

  {{{ BÎŘ ŲMŪŤŢŲŔ ÝĄ§ĀMÂĶ }}}

 62. Gölgene lafım yok, ne yapsın oda seni adam sanıp peşinden geliyor……

 63. ARKADAŞLA BEN SEVDİGİM ÇOÇUGA ONA AŞIK OLDUGUMU SÖYLEYEMŞYOM SİZCE NASIL SÖYLEYE BİLİRİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ACABAA

 64. Sözlerinden Öpüyorum

  Çok güzel sözler

 65. Sevgili Bırakma Beni

  Sevgili Arıyorum :)

 66. sen benım bı zaman sonra duracak fakat sen oldukca atan kalbim olacaksın

  dertlesecek aarkadas arıyorum
  umutlarımın tek katılısın
  facebook

 67. umutlarımın tek katilisin

  hayalım degil gercegim olurmusun :)

 68. Nesin sen Biliyormusun? Varsan GULÜŞÜM Yoksan ÖLÜŞÜM..!

 69. ferhat ilterli

  NE OrHaN NE fErDi ANLAYAMAzLAR BU dERdi…sEn SÖYlE MÜSlÜm BaBa NErDEn sEvDiM O zALİMİ…

 70. ferhat ilterli

  Çok dengesizsin, dedi.. Sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim. .

 71. Gençlik Aşkları Nisan Yağmurlari Gibidir.Gelip Geçer USTA…(By_yalnzzz)

 72. ferhat ilterli

  Ne Kadar Bağırsan da O Seni Duymaz..
  Gönül Yarası Ağırdır Merhemi Olmaz!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.